پرداخت

1.مبلغ سفارش با چه روشی قابل پرداخت است؟

برای پرداخت مبلغ سفارش دو روش در نظر گرفته شده است.

پرداخت آنلاین: تمامی مشتریان عزیز نیک کالا می‌توانند به صورت آنلاین از طریق درگاه بانکی و با استفاده از تمام کارت‌های عضو شبکه شتاب، هزینه سفارش خود را پرداخت نمایند.

پرداخت در محل: مشتریان  امکان پرداخت به صورت نقد و یا استفاده از دستگاه کارت‌خوان سیار پیک شرکت ملی پست ایران  را خواهند داشت.

2. آیا از همه کارت‌های بانکی برای پرداخت آنلاین می‌توانم استفاده کنم؟

بله. از تمام کارت های بانکی که عضو شبکه شتاب هستند برای پرداخت آنلاین می‌توانید استفاده کنید.

3. اگر پرداخت آنلاین ناموفق باشد ولی مبلغ از حسابم کم شده باشد باید چه اقدامی انجام دهم؟

امکان دارد به دلایل مختلفی مانند قطع شدن شبکه بانکی پرداخت شما ناموفق باشد. در این صورت به محض رفع مشکل بانک مبلغ را به حساب شما عودت می‌دهد. اگر پس از 72 ساعت مبلغ کسر شده عودت داده نشد لطفا با بانک عامل پرداخت آنلاین تماس بگیرید تا مشکل حل شود.

4. آیا پرداخت آنلاین در SALSET.com امن است؟

نیک کالا تمام تلاش خود را برای ایجاد بستر خریدی امن انجام داده است. وجود صفحه کلید مجازی برای ورود اطلاعات کارت یکی از اقداماتی است که از سوی بانک‌های پذیرنده درگاه پرداخت آنلاین انجام شده است. وجود پروتکل امن https به جای پروتکل http در ابتدای آدرس سال ست یکی از اقداماتی است که برای اطمینان شما از امن بودن مسیر پرداخت ایجاد شده است. وجود قفل  در قسمت بالا و سمت چپ مرورگر وب نشان از مسیر امن پرداخت است. اگر علامت قفل را مشاهده نکردید لطفا از وارد کردن اطلاعات کارت خودداری فرمایید.